26 Kasım 2009 Perşembe

EREM'İN DİŞ BUĞDAYI PASTASI VE BİRİCİK DEDESİNİN DOĞUMGÜNÜ PASTASI

Evgin8

Herkese güzel bir gün diliyor, Mübarek Kurban Bayramınızı şimdiden kutluyoruz.Evgin4

Bugün sizlerle paylaşacağımız pastamızı, bizlerin çok sevdiği ve sizinde çok sevdiğinizi bildiğimiz değerli sanatçımız Erol Evgin'in dünya tatlısı torunu Erem için hazırladık.


Evgin2


Sevgili Elif Hanım bize ulaşıp, prensi Erem'in çıkardığı ilk dişini kutlamak amacıyla düzenlenecek diş buğdayı partisi için bir pasta hazırlamamızı ve pastanın temasının da oyuncak kutusu olmasını istediğinde hemen çalışmalarımıza başladık.


Evgin3


Pastanın teması çok çok güzeldi ve gerçekten hem büyük bir zevkle yaptık hem de yaparken çok eğlendik.


Evgin1

Erem'in oyuncaklarının yanısıra, evin iran kedisi, iki tane inci diş ve babası Murat Bey'in gitarı da pasta da yerlerini aldılar.


Evgin5


Evgin7


Evgin6

Yakışıklı minik prens Erem'e öpücüklerimizi yolluyor, inci dişlerini göstereceği gülücüklerle dolu upuzun bir ömür diliyoruz.
Evgin12

Sevgili Elif Evgin için hazırladığımız bir diğer pastada sıra...


Evgin9


Elif Hanım babasının doğum günü için , üstünde torunlarının da olduğu bir pasta hazırlamamızı istedi. Sevgili babası balık tutmayı çok sevdiği için,


Evgin11

bizde kendisini torunlarıyla beraber balık tutarken figürledik. Daha önce bahsettiğimiz, fotoğraf makinesindeki sorun nedeniyle fotoğrafı silinmiş pastalarımızdan olan bu pastamızın resimlerini ise,


Evgin10

samimiyeti ve sıcak gülümsemesi yüzünden hiç eksik olmayan Elif Hanımdan rica ettik :) Kendisine tekrar teşekkür etmek istiyoruz.


Babacığının doğumgününü de bir kez daha kutluyor, sağlık,mutluluk ve huzur dolu nice seneler diliyoruz.